Petak , 29. Mar, 2024

SPORTSKA DEŠAVANJA

Futsal Team Doborovci pobjednik 3. Memorijalnog turnira u malom nogometu ''Halid Bradarić'' u Novom Šeheru

img

Finalnim susretima, podjelom nagrada najboljim ekipama i pojedicima, završen je 3. Memorijalni turnir u malom nogometu "Halid Bradarić", koji se proteklih šest dana odigravao u Sportskoj dvorani OŠ Novi Šeher.

Pehar u trajno vlasništvo i veliki prijelazani pehar otišli su u ruke igrača ekipe Futsal Team Doborovci, koja je u odličnom finalu savladala ekipu pekare "Non-stop" rezultatom 5:4.

Treće mjesto na turniru osvojila je ekipa Koka-Čobe koja je rezultatom 5:2 savladala MNK Žepče. Tri najbolje ekipe na turniru dobile su i vrijede novčane nagrade. Inače, na turniru koji je organizovao NK Novi Šeher učestvovalo ukupno 16 ekipa.

Organizatori nisu zaboravili nagraditi i najbolje pojedince turnira. Za najboljeg igrača proglašen je Samir Kondžić, a najbolji golman turnira je Jovan Bajkanović.

Generalni sponzor turnira bila je Općina Maglaj.